O firmie

ParkerPapeterie.pl – poznajmy się

 

Nasz zachwyt nad marką Parker trwa już od prawie 30-tu lat. Luksusowe pióra i długopisy zauroczyły nas jakością materiałów, z których powstają, swą niezawodnością pisania w każdych warunkach i bogatą historią marki sięgającą 1888 roku.

Od lat w naszych sklepach stacjonarnych oferujemy klientom eleganckie długopisy na prezent, stylowe zestawy prezentowe oraz pióra wieczne Parker. Staramy się, aby każdy z Państwa znalazł w naszej ofercie ten ”najlepszy prezent” dla bliskiej osoby. Pióra i długopisy Parker świetnie sprawdzają się jako prestiżowy prezent dla szefa, prezent dla nauczyciela i ucznia. Doskonałym pomysłem jest obdarowanie bliskich artykułami Parker w okresie Bożego Narodzenia i różnych świąt okolicznościowych.

 

Lata praktyki w sprzedaży Parkera oraz pozytywne reakcje naszych klientów w sklepie stacjonarnym skłoniły nas do otwarcia sklepu internetowego ParkerPapeterie.pl.

 

Właścicielem parkerpapeterie.pl jest FH Kleks z siedzibą w Bytowie. Jesteśmy kameralną firmą, która powstała w 1996 roku. Prowadzimy trzy stacjonarne punkty handlowe oraz rozwijamy sprzedaż w naszych sklepach online i na allegro. Zajrzyj na naszą stronę internetową kleksbytow.pl, aby poznać nas bliżej.