Idealny prezent firmowy - personalizowane pióro lub długopis

13-05-2024

Wybór prezentu dla kontrahentów czy zasłużonych pracowników często okazuje się niemałym wyzwaniem. Doskonałym wyborem może być personalizowany długopis lub pióro z indywidualnym nadrukiem. To propozycje, które doskonale sprawdzą się jako firmowy podarunek na różne okazje - sprawdź, dlaczego warto postawić na to rozwiązanie.

Prezenty firmowe dla pracowników i nie tylko

Kiedy warto zainteresować się tematami takimi jak prezenty firmowe dla pracowników? Okazji na specjalny podarunek może być naprawdę sporo - mogą to być chociażby święta, urodziny czy rocznice. Oprócz tego prezent sprawdzi się jako nagroda za awans czy dobre wyniki w pracy, jak również w formie motywacji i docenienia za osiągnięcia danego pracownika. Częstą praktyką jest też wręczanie prezentów z okazji przejścia na emeryturę - dzięki temu można zadbać o pozytywne wspomnienia związane z zatrudnieniem w firmie.

W każdym z tych przypadków warto postawić na indywidualnie dostosowane podarunki: popularnym rozwiązaniem są prezenty z personalizowanym grawerem, który można np. dopasować do upodobań obdarowywanej osoby czy też wykorzystać do podkreślenia ważnej daty lub rocznicy. To prosty przepis, by prezent zapadł w pamięć i zapewnił dobre wspomnienia na długi czas. W tej roli doskonale sprawdzi się pióro z grawerem na prezent, a także długopis spersonalizowany - warto podkreślić, że są to jednocześnie funkcjonalne podarunki, które mają praktyczne zastosowanie.

Co więcej, eleganckie pióro na prezent, długopis czy inny podarunek z indywidualnym nadrukiem może być dobrym wyborem nie tylko dla pracowników, lecz także klientów lub kontrahentów. Warto postawić na takie rozwiązanie m.in. podczas wizyt przedstawicieli innych firm w biurze. Prezenty tego typu mogą służyć również jako materiały reklamowe, podkreślające najważniejsze wartości przedsiębiorstwa.

Pióro personalizowane, czyli elegancki i ekskluzywny prezent

Wieczne pióro jest już od wielu lat powszechnie uznawane za najbardziej eleganckie narzędzie do pisania. Sporą zaletą jest wyjątkowa estetyka pióra - produkty tego typu wyróżniają się niezrównaną elegancją, często łączącą opływowe kształty, stonowane barwy i akcenty w szlachetnych kolorach, takich jak złoty. Dzięki temu pisanie nabiera zupełnie nowego wymiaru. Do tego należy zwrócić uwagę na wygląd samego pisma. Z uwagi na specyfikę sposobu trzymania pióra miłośnicy kaligrafii mają spore pole do popisu - w efekcie jest to idealny prezent dla osób, które lubią pisać i chcą, by wszystkie litery i cyfry wyglądały perfekcyjnie. Dodatkowo pióro wymaga zazwyczaj mniejszego nacisku niż podczas pisania długopisem, co przekłada się na mniejsze zmęczenie dłoni.

Długopis personalizowany - prezent, który może być równie elegancki, jak pióro

Choć pióro wieczne jest często uznawane za bardziej elegancki sposób na pisanie, przy wyborze odpowiedniego produktu długopis może być pod tym względem tak samo atrakcyjny. Wystarczy postawić na propozycje od producentów, którzy specjalizują się w tego typu rozwiązaniach, zapewniając najwyższą jakość i unikatowy design. Długopis to z pewnością lepsza propozycja dla osób, które na pierwszym miejscu stawiają praktyczność. Pisanie z użyciem długopisu jest zazwyczaj szybsze, zwłaszcza przy braku doświadczenia z piórem - dzięki temu będzie to idealny podarunek dla osób, które chcą dysponować wygodnym sposobem na sporządzanie notatek i zapisywanie różnych informacji.

Pióro i długopis - praktyczne prezenty firmowe dla pracowników

Niezależnie od tego, czy chcemy postawić na długopis personalizowany, czy też pióro personalizowane, należy podkreślić jedną z najważniejszych zalet obydwóch z tych prezentów. Są to przede wszystkim praktyczne podarunki, które będą przydatne na co dzień. Mimo że coraz więcej informacji zapisujemy z użyciem urządzeń elektronicznych, odręczne pismo wciąż zajmuje ważne miejsce - warto wspomnieć, że według licznych badań pisanie ręczne pobudza myślenie i wspomaga koncentrację. Dodatkowo z odpowiednimi produktami pisanie staje się po prostu znacznie przyjemniejsze. Wszystko to sprawia, że długopisy i pióra perfekcyjnie sprawdzają się jako prezenty firmowe dla pracowników, klientów czy kontrahentów - zwłaszcza jeśli znajduje się na nich indywidualnie przygotowany grawer. Spersonalizowany napis można umieścić nie tylko na samym piórze lub długopisie, lecz także na opakowaniu, które jeszcze bardziej podkreśla ekskluzywność i elegancję takiego prezentu.

Długopis lub pióro z grawerem na prezent w specjalnym pudełku

Co zrobić, by firmowy podarunek tego typu wywarł jeszcze większe wrażenie na obdarowanej osobie? Warto zadbać nie tylko o estetykę samego pióra czy długopisu, lecz także o odpowiednie opakowanie. W tym zadaniu doskonale sprawdzą się pudełka prezentowe ze złotymi tabliczkami dostępne w naszej ofercie. Stawiamy na jakościowe produkty i zwracamy najwyższą uwagę na szczegóły, dzięki czemu zarówno długopisy i pióra, jak i opakowania wyglądają naprawdę wyjątkowo. Takie podarunki stanowią doskonały wybór na specjalne okazje, jak również na imprezy firmowe - warto przy tym podkreślić możliwość indywidualnego dostosowania graweru do preferencji osoby, która ma otrzymać prezent.

Jak zamówić personalizowane prezenty firmowe dla pracowników, klientów i kontrahentów z naszej oferty?

Jeśli chcesz zamówić długopis lub pióro z grawerem na prezent, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Kupisz u nas najbardziej eleganckie przyrządy do pisania marki Parker zapakowane w pudełka prezentowe Parker Prestige. Przy zamówieniu prosimy o podanie treści, która ma znaleźć się na tabliczce. Jej wymiary to dokładnie 12 × 6 cm, podczas gdy maksymalny rozmiar graweru wynosi 10 × 5 cm. Liczba znaków może sięgać 200, a rozmiar czcionki to 6,8 mm. Takie parametry pozwalają swobodnie dostosować treść do swoich potrzeb - może ona zawierać np. nazwę firmy, imię obdarowywanej osoby czy krótką dedykację. Dodatkowo nasi klienci mogą zamieścić na grawerze logo lub grafikę (po uprzednim kontakcie mailowym), a także skorzystać z kilku różnych czcionek. Postaw na nasze pióra i długopisy w pudełkach prezentowych z grawerem - to idealny podarunek firmowy na różne okazje!